مصاحبه جذاب آکادمی نیکخواه با نیما کرمی مجری مشهور تلویزیون

مصاحبه جذاب آکادمی نیکخواه با نیما کرمی مجری مشهور تلویزیون

 

آکادمی نیکخواه : خوشحالیم که در خدمت نیما کرمی عزیز هستیم. سوالاتی در زمینه زندگی حرفه ای و خصوصی شما خواهیم پرسید و از پاسخ های صادقانه شما هم بسیار سپاسگذاریم که با ما همراه خواهید شد.

نیما کرمی : باعث خوشحالی بنده است که در کنار عزیزانی پرشور و انرژی باشم.

آکادمی نیکخواه : آقای کرمی چند سالتون هستش و میزان تحصیلات شما چقدر است؟

نیما کرمی : بنده در تیر ماه سال 1356 به دنیا آمدم. از دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستم. 

آکادمی نیکخواه : شغل اصلی شما مجری گری است؟ اگر شغل دیگری دارید خوشحال میشیم که به خوانندگان ما اعلام کنید.

نیما کرمی : شغل اصلی من، طراح اکسسوری منزل هست ولی به واسطه پدرم که از گویندگان رادیو از دوران قدیم بودند و همچنین کار تهیه کنندگی نیز انجام می دادند، به کار اجرا و بیان علاقمند شدم.

آکادمی نیکخواه: چطوراستعداد فن بیان شما کشف شد؟ پشتیبان شما پدرتون بودند؟

نیما کرمی: بله پدرم در این موارد در زمینه استعداد گویندگی من ریزبینانه به من باور داشتند. اولین بار در سن پنج سالگی درباره تیزر واکسیناسیون در رادیو صحبت کردم. بعد از آن پیشنهاد بازی در سریالی در مرکز اصفهان به من پیشنهاد شد. در پی این ها در واحد دوبلاژ شبکه پنج در سال 1374 کارم را شروع کردم و با پیشنهاد و حمایت دوستان پدرم وارد عرصه اجرای رادیو و تلویزیون شدم.

آکادمی نیکخواه: پس تجربه بازیگری هم داشتین، خیلی هم عالی....

نیما کرمی: بله، به صورت مقطعی در چند تئاتر حرفه ای با نامهای خسیس مولیر و سنگ و سبو فعالیت داشتم و از ته دل نقش ها را بازی میکردم و دوست داشتم. من معتقد هستم اگر سینما هم به کار مجری گری بنده لطمه وارد نکند، تمایل به کار در این زمینه را قطعا خواهم داشت.

آکادمی نیکخواه: خب سراغ بحث شیرین ازدواج نیما کرمی برویم. قطعا خوانندگان در این زمینه خیلی کنجکاو هستند. کمی برای از زندگی زناشویی خودتون صحبت کنید.

نیما کرمی: بله واقعا یکی از بهترین اتفاقات زندگیم هست. همسر بنده، خانم زینب زارع، در چند برنامه هم در کنار یکدیگر به مجری گری پرداختیم.صاحب دو فرزند هستیم، دخترم نیل و پسرم محمد کیامهر نام دارند.

آکادمی نیکخواه: چطور با همسرتون آشنا شدید؟

نیما کرمی:: حدود سال ۱۳۸۵، در رادیو با همسرم که از مجریان توانای کشور به حساب می آمدند، آشنا شدم. وقتی با ایشان ارتباط برقرار کردم جدا از ظاهرشان، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدم که ایشان فرد دلخواه زندگی من هستند.

آکادمی نیکخواه: درباره شایعاتی که در برنامه زنده اجرای برج میلاد درباره شما و همسرتان به وجود آمد، دوست دارید کمی توضیحاتی بدهید.

نیما کرمی: بله قطعا. ما در در این برنامه همدیگر را در آغوش گرفتیم و چون رسانه ها زن و شوهر بودن ما را اعلام نکردند این باعث حاشیه ساز شدن ما و این برنامه شد. بهرحال مهم حقیقت است که به زودی روشن خواهد شد. خوشحالم در این مصاحبه هم روشن شد... در برنامه دورهمی جناب آقای مهران مدیری هم این حقیقت را اعلام کردیم...

آکادمی نیکخواه: آقای احسان کرمی برادر شما هستند؟

نیما کرمی: خیر، ایشان هم مجری مشهوری هستند و برایشان ارزش بسیاری قائل هستم.

آکادمی نیکخواه: درآمد شما چطور است؟ یا به طور کلی هم برای ما سوال است که درآمد مجریان چقدر است؟

نیما کرمی: درآمد مجریان می­تواند خوب باشد و مثل بازیکن­ها و لیگ های مختلف فوتبال متغیر است. اگر مجری ای به تیم ملی برسد(خودمانی گفتم) یعنی بتواند واقعا در صحنه و اجرا بدرخشد، درآمدش خوب است. تلویزیون برای یک مجریویترین است و باعث می­شود استیج­ های مختلفی هم جدای از تلویزیونداشته باشد. به طوری­که درآمد یک ماه گوینده به اندازه یک کارمند بوده و یک ماه به اندازه یک مدیر درجه یک باشد.

با تشکر از حضور نیما کرمی در آکادمی نیکخواه و پاسخ های صادقانه ایشان.